Strona główna » Program TV » BRYKI NIE Z FABRYKI: BERLIN

BRYKI NIE Z FABRYKI: BERLIN

Street Customs Berlin

serial dokumentalny

Opis

W programie "Bryki nie z fabryki" zobaczymy, jak niepoprawny auto-maniak, Ryan Friedlinghaus, wykonuje swoją brudną robotę w Berlinie. Na warsztat trafią, niektóre spośród najnudniejszych samochodów Europy, które na naszych oczach zmienią się w zachwycające, pełne mocy bestie.
Będziemy towarzyszyć Ryanowi, gdy wraz ze swoimi amerykańskimi kumplami, Alexem, Jeffem i Danem, założy filię firmy w Berlinie oraz rozpocznie poszukiwania europejskich mechaników do swego zespołu. Dzięki ich wspólnym wysiłkom do Berlina zawita duch święcącego w Los Angeles triumfy warsztatu WCC.

Nowi członkowie zespołu będą mieli ręce pełne roboty, by podtrzymać doskonałą reputację Ryana, znanego z przekształcania zwyczajnych samochodów w prawdziwe perły motoryzacji.

W każdym odcinku zobaczymy znaną gwiazdę, odwiedzającą warsztat Street Customs. Swe samochody oddadzą tu tak znane postacie, jak ukraiński mistrz wagi ciężkiej Władimir Kliczko, członkowie kapeli Bloodhound Gang, czy niemiecka modelka Juliane Raschle. Będą także inne, nietypowe zlecenia.

Kiedy berliński warsztat Street Customs zyska na popularności, realny stanie się ostateczny cel Ryana: zdobycie głównej pozycji na europejskim rynku tuningu samochodów.

Sukces przedsięwzięcia zależy od tego, czy nowa ekipa poradzi sobie z codziennym nawałem spraw i spełni oczekiwania wszystkich klientów. Ci zaś pragną, aby ich samochody nabrały stylu prawdziwych pogromców szos. Co z tego wyniknie? Zobaczycie sami!