Strona główna » Program TV » W pogoni za zemstą

W pogoni za zemstą

Opis

Znakomicie zagrane męskie kino: Dwayne Johnson jako były więzień, który pragnie pomścić śmierć swojego brata.
Driver (Dwayne Johnson), przestępca skazany za udział w napadzie na bank, po dziesięciu latach odsiadki wychodzi na wolność. Mężczyzna marzy o jednym. Chce pomścić śmierć brata, który został brutalnie zamordowany. Rozpoczyna polowanie na wszystkie osoby zamieszane w zbrodnię i zabija je jedna po drugiej. Musi się jednak spieszyć - po piętach depczą mu doświadczony policjant (Billy Bob Thornton) oraz bezwzględny zabójca (Oliver Jackson-Cohen).

Solidne kino zemsty, które oferuje liczne zwroty akcji i dużą dawkę adrenaliny. Sprawnie zrealizowany, a przede wszystkim świetnie zagrany obraz jest dziełem GEORGE'A TILLMANA JUNIORA ("Przepis na życie", "Siła i honor", "Notorious" - nominacja do Czarnej Szpuli) i odpowiedzialnych za scenariusz braci Gaytonów - Tony'ego ("Śmiertelna wyliczanka", "Jezioro Salton") i Joego ("Niespotykane męstwo", "Kuloodporni"). Sugestywne role stworzyli w nim były wrestler i gwiazda filmów akcji Dwayne Johnson ("Mumia powraca", "Król Skorpion", "Policja zastępcza"), Oliver Jackson-Cohen ("Stosunki międzymiastowe", "Ilu miałaś facetów?") i nagrodzony Oscarem Billy Bob Thornton ("Blizny przeszłości", "Człowiek, którego nie było", "Zły Mikołaj"). Mocną stroną produkcji są także zdjęcia Michaela Grady'ego ("Dziewczyna z Fabryki", "Notorious") i muzyka skomponowana przez znanego ze współpracy z Darrenem Aronofskym Clinta Mansella ("Requiem dla snu", "Źródło", "Czarny łabędź").

Billy Bob Thornton

Billy Bob Thornton Najbardziej uroczy brzydal w Hollywood, łamacz niewieścich serc, znakomity aktor, scenarzysta, reżyser, a czasem również muzyk rockowy. więcej